Su arıtma endüstrisinde AC sürücülerin kullanımı sürekli artmaktadır. Günümüzde sürücüler, su üretimi ve dağıtımından kanalizasyon sistemlerinde ve atık su arıtma tesislerinde hem belediyeler hem de işin endüstriyel tarafında atık su pompalamasına kadar endüstrinin her yerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. AC sürücüler, enerji ve maliyet tasarrufu sağlarken performansı ve değeri artırmaya yardımcı olmak için çok çeşitli pompa, üfleyici, karıştırıcı ve sulama uygulamalarında motorların hızını kontrol eder.

Enerji Verimliliğine Hemen Başlayın!

Su ve atık su arıtma işlemleri bir belediyenin elektrik faturasının % 25-40’ını oluşturur ve küresel elektrik tüketiminin% 4’üne eşittir. Su ve atık su tesisleri bu nedenle normalde bir belediye için tek başına en büyük elektrik tüketicisidir.  Bu nedenle su arıtma tesisleri için doğru ac sürücü için çok ciddi oranda enerji tasarrufu sağlar.

Üfleyiciler veya yüzey havalandırıcılar atık su arıtma tesislerinde kullanılan toplam enerjinin% 40-60’ını tüketir. Bu ekipmanları ac sürücülerle sürmek ciddi oranda enerji tasarrufu sağlar.

×
img

  Hızlı Teklif Al

  İletişim Bilgilerimiz

  Telefon Numarası

  0(342) 503 61 23

  Email Adresi

  info@aksamuhendislik.com

  Adres

  Mücahitler Mahallesi 52063. Sokak Mehmet Mutlu Apartmanı Altı No: 3/ 3C Şehitkamil / GAZİANTEP