Skip to content Skip to footer

Exproof Kombinasyon Kutusu

Exproof kombinasyon kutusu, iş güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır. 1 adet EJB tipi exproof bağlantı kutusunun yanı sıra muhtelif sayıda exproof monofaze ve trifaze priz/fiş seti, exproof kombinasyon kutusu içerisinde yer almaktadır. Kullanım kolaylığı sayesinde kolayca monte edilmektedir. Son derece ekonomik bir ürün olduğundan, hemen herkes tarafından satın alınabilmektedir.

Exproof Kombinasyon Kutusu Özellikleri Nelerdir?

Darbelere ve düşük hava sıcaklıklarına karşı dayanıklı olan exproof kombinasyon kutusu, açık ortamlarda güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Spor salonları, depolar ve okullar, kullanım alanları arasında yer almaktadır. Ayarlanabilir DIN ayarlarına sahip olmakla birlikte büyük kabloların yerleştirilmesini kolaylaştırmaktadır. Kullanıcı dostu harici sabitleme sayesinde kısa süre içerisinde kurulum gerçekleşmektedir.

Yana açılır menteşeli kapak, bağlantı işlerini kolaylaştırmaktadır. Kombinasyonları kullanıma hazır olduğundan, elektrik güvenliği açısından herhangi bir tehlike söz konusu olmamaktadır. Pencere asma kilit ile mühürlenerek muhafaza sağlanabilmektedir. Üstte ve altta önceden delinmiş kablo girişleri bulunmaktadır. Çok amaçlı kullanım için uygun olmaktadır. Güvenlik kilidi, yetkisiz erişimlere karşı koruma sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Solar Pompa İnverteri Nedir?

Exproof Kombinasyon Kutusu Avantajları Nelerdir?

Fiş, priz ve pako şalter gibi dışarıdan kumanda edilmesi gereken cihazların montajı için exproof kombinasyon kutusu gerekmektedir. İş yerlerinde çalışan güvenliği, exproof kombinasyon kutusu ile sağlanmaktadır. Elektrik tesisatlarında güvenlik için birçok önlem alınmakta olup bu önlemler arasında exproof kombinasyon kutusu bulunmaktadır.

Uluslararası standartlarda üretilen exproof kombinasyon kutusu, ulusal düzenleyici kurumlar tarafından onaylanmaktadır. Güvenliği artırmak amacıyla tercih edilen exproof kombinasyon kutusunda, kurulum için gerekli olan bütün malzemeler bulunmaktadır.

Kurulum için herhangi bir ekstra ücret ödenmemektedir. Birçok ihtiyaca uygun olarak tasarlanan exproof kombinasyon kutusu, ofis ve binaların yanı sıra fabrikalarda da kullanılmaktadır. Her koşula dayanıklı olduğundan, uzun kullanım ömrüne sahip olmaktadır.

Exproof Kombinasyon Kutusu Kullanım Alanları Nelerdir?

Elektrik tesisatı bulunan her yerde exproof komibnasyon kutusu kullanılabilmektedir. Exproof kombinasyon kutusunun kullanım alanları arasında depo, fabrika, şantiye, iş merkezi, atölye ve ortak teknik alanlar bulunmaktadır. Priz ve sigortalar için ihtiyaç duyulan tüm elektrik tesisatı alanlarında exproof kombinasyon kutusu tercih edilmektedir.

Fabrika, atölye ve şantiye gibi çalışma alanlarında, elektrik tesisatını kapatmak için exproof kombinasyon kutusu ihtiyacı doğmaktadır. Güvenlik açısından exproof kombinasyon kutusunun önemi büyük olmakla birlikte tesisatı dışarıdan gelebilecek zararlara karşı korumaktadır. Sağlam plastikten üretilen exproof kombinasyon kutusu, sıva altı ve sıva üstü kullanımlar için uygun olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Solar İnverter Nedir?

Exproof Kombinasyon Kutusu Fiyatları Ne Kadar?

Her bütçeye uygun olan exproof kombinasyon kutusu, birçok alanda tercih edilmektedir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmekte olup exproof kombinasyon kutusu çeşitleri bulunmaktadır. Exproof kombinasyon çeşitleri arasında yapılan seçimler, fiyatlara etki etmektedir. Kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun exproof kombinasyon kutusu satın alınmaktadır. Exproof kombinasyon kutusu fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Hem güvenlik açısından, hem de maliyet açısından ucuz malzemelerden üretilen kombinasyon kutularının tercih edilmemesi gerekmektedir. Makineleri aşırı akıma karşı koruyan exproof kombinasyon kutusu, güvenli bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Exproof kombinasyon kutusu çeşitleri arasında seçim yaparken fiyattan çok özelliklere dikkat edilmektedir. Ergonomik, esnek, güvenli ve sağlam exproof kombinasyon kutusu, sürekli artan ihtiyaçlara uyum sağlayabilmektedir. Yaşam ve çalışma ortamlarına uygun exproof kombinasyon kutusu tercih edilmektedir.

Bir yorum yazın